Bavte se dál čtením toho, co mě baví psát

Bavte se dál čtením toho, co mě baví psát

Přesně před půl rokem jsem zrealizoval jeden ze svých nejlepších nápadů a spustil tyhle stránky. Píšu na nich o tom, co mě baví, a jsem rád, že stále víc lidí to baví i číst.

Za tu dobu jsem zveřejnil přes třicet nových textů, to už by vydalo na knížku.

Snažím se psát o sportu jinak, než je běžné. V trochu širších souvislostech. O tom, jak ho vidím já. O tom, co mě na něm fascinuje. S jedinou ambicí. Abyste si po přečtení řekli: „Aha, to jsem vůbec netušil!“ Nebo aspoň: „Nebyl to ztracený čas.“

Dalším mojí motivací nebo spíš přáním je, že i pokud se k tady publikovaným článkům dostanete za dva, za tři roky, pořád vám budou připadat zajímavé.

Od října 2022 jste si už mohli přečíst třeba rozsáhlý příběh zlatého naganského střelce Petra Svobody, story o životních eskapádách Jiřího Bubly, miniseriál k fotbalovému mistrovství světa včetně textu o nezapomenutelném turnaji v roce 1990 nebo původní reportáž z berlínského bundesligového derby.

Dostalo se taky na tenis, baseball, plavání, lyžování, americký fotbal, basketbal…

Pokud předplatitelem ještě nejste, stát se jím je velmi jednoduché. Stačí kliknout vpravo dole na modré tlačítko Odebírat. Případně vstup na platební bránu najdete na konci každého článku.

A co za svých 111 Kč měsíčně dostanete?

➡️ Každý týden minimálně jeden delší text o sportu v historických a společenských souvislostech. Příběhy, komentáře, profily atd.

➡️ Jednou měsíčně v rubrice Knihovnička článek o sportovních knížkách, které mě zaujaly, ovlivnily, inspirovaly.

➡️ Ať se k odběru přihlásíte kdykoli, máte samozřejmě přístup do celého archivu.

Jak to všechno technicky funguje, se dočtete tady.

Děkuji moc za přízeň a podporu všem čtenářům, současným i těm budoucím.

Luboš Brabec

Sdílet: Twitter Facebook