Jak to funguje

Předplatné je 111 Kč měsíčně.

Platba probíhá přes platební bránu Stripe. Na výběr máte Google Pay, nebo použití klasické platební karty. Stripe je jedna z nejrychleji se rozvíjejících platforem ve světě, v Česku působí od roku 2020, využívají ji i firmy jako Amazon, Booking nebo Samsung, o bezpečnost svých plateb tedy nemusíte mít obavy.

Po úspěšném provedení platby získáte přístup ke všem článkům a nově publikované texty vám budou jako „newslettery“ chodit i mailem (tuhle možnost si můžete v nastavení účtu zrušit, pokud by vám nevyhovovala).

Předplatné funguje jako např. u Netflixu. Máte ho zřízené vždy na měsíc dopředu a další platby se budou strhávat automaticky, dokud se nerozhodnete ho ukončit.

Každé nové přihlášení do svého účtu (třeba když se z placené sekce webu odhlásíte nebo si budete chtít číst zamčené texty na jiném zařízení) budete muset potvrdit kliknutím na link, který vám přijde mailem. Pokyn bude anglicky, systém to zatím jinak neumí.

Jediný váš osobní údaj, k němuž budu mít přístup, je mailová adresa. Nebudu ji předávat dál a budu ji využívat pouze na zasílání předplacených článků. Jak s osobními údaji nakládá Stripe, si můžete přečíst tady.

Na druhé straně beru za samozřejmost, že se k textům budete chovat férově, nebudete jejich placené části kopírovat, předávat třetím osobám atd. Díky!