Jak to funguje

Předplatné je 111 Kč měsíčně.

Platba probíhá přes platební bránu Stripe. Na výběr máte Google Pay, Apple Pay, Link nebo použití klasické platební karty. Stripe je jedna z nejrychleji se rozvíjejících platforem ve světě, v Česku působí od roku 2020, využívají ji i firmy jako Amazon, Booking nebo Samsung, o bezpečnost svých plateb tedy nemusíte mít obavy.

Po úspěšném provedení platby získáte přístup ke všem článkům a nově publikované texty vám budou jako „newslettery“ chodit i mailem (tuhle možnost si můžete v nastavení účtu zrušit, pokud by vám nevyhovovala).

Předplatné funguje jako např. u Netflixu. Máte ho zřízené vždy na měsíc dopředu a další platby se budou strhávat automaticky, dokud se nerozhodnete ho ukončit.

Každé nové přihlášení do svého účtu (třeba když se z placené sekce webu odhlásíte nebo si budete chtít číst zamčené texty na jiném zařízení) budete muset potvrdit kliknutím na link, který vám přijde mailem.

Jediný váš osobní údaj, k němuž budu mít přístup, je mailová adresa. Nebudu ji předávat dál a budu ji využívat pouze na zasílání předplacených článků. Jak s osobními údaji nakládá Stripe, si můžete přečíst tady.

Pokud si zvolíte odběr newsletteru bez předplatného, je to naprosto jednouché: po zadání mailu vám bude slíbený počet textů chodit zdarma, případně si je můžete přečíst na webu.